Listopad 2018

Kup ten numer
Wydanie papierowe
Kup ten numer
Wydanie elektroniczne
Przejrzyj
ten numer

Nakładając sobie na talerz gruszki zapiekanie w czekoladzie z chili, pomyślałam, że nawet na diecie życie może być piękne. Wy też, jeśli staracie się zmniejszyć parę obwodów tu i ówdzie, nie odmawiajcie sobie przyjemności. Życie stanie się przyjemniejsze, mniejsze będzie też ryzyko polegnięcia, gdy staniecie twarzą w twarz z pokusą. Za nic masz kalorie i dietetyczną spinkę? Koniecznie wypróbuj nasz tort okładkowy, z płatkami złota i uroczymi małymi bezami.

 

Im lepiej przygotujecie się do świąt, tym przyjemniej Wam one upłyną. W tym numerze mamy dla Was mnóstwo świątecznych podpowiedzi, które NAPRAWDĘ ułatwiają życie - felietony Nadyi, Tony'ego i Victorii dostarczają konkretnych wskazówek, co kiedy kupić lub zacząć przygotowywać (choćby wina – możecie śmiało nabyć już teraz, nawet bez ustalania menu!), a moja ukochana Emma Freud podaje Wam przepisy na pyszności, do których przygotowania potrzebujecie jedynie dwóch składników!

 

W tym roku namawiam Was, abyście wzorem Brytyjczyków, upiekli na Boże Narodzenie indyka. To kapryśny gentleman, ale z naszymi poradami wyjdzie soczysty i idealnie wypieczony. Wolicie damę? Bardzo proszę - i na kaczkę mamy sprawdzone patenty.

 

Zapraszam do lektury,

 

Barbara Komorowska

Trendy i nowości

Grzańce

Smakowy popcorn, kultowy Cosmo krok po kroku, świąteczne grzańce w kilku smakowitych odsłonach, nowości wydawnicze i całe mnóstwo ciekawych propozycji dla smakoszy.

Kuchnia Michela Morana: Wietnam

Najciekawsze zakątki Wietnamu oczami lubianego szefa kuchni.

W tym miesiącu

Dopasuj Święta do swoich potrzeb

Oto kilkanaście stron przepisów, porad i inspiracji, które sprawią, że ta niełatwa pieczeń stanie się Twoim popisowym daniem.

O łączeniu wina ze świątecznym jedzeniem

Nowoczesny food pairing krok po kroku.

Zjawiskowy tort w trzech odsłonach

Wybierz wersję, która najbardziej przypadła Ci do gustu.

Rodzina i zdrowie

Robimy własny jadalny kalendarz adwentowy

Przygotuj z dziećmi kalendarz adwentowy, a sam się przekonasz, ile można mieć z tego frajdy.

Uroczyste i wegetariańskie

Możesz wypróbować kilka potraw i zaskoczyć nimi swoich bliskich albo przyrządzić je specjalnie dla gości, którzy nie jedzą mięsa.

Boże Narodzenie w mojej rodzinie

Przedświąteczny debiut naszej nowej felietonistki.

Ronan Keating o smakach dzieciństwa i nie tylko

Była gwiazda zespołu Boyzone dzieli się z nami wspomnieniami świąt w Irlandii i curry swojej mamy.

GF inspiruje

Wigilia w stylu scandi

Święta w stylu hygge - znamy na nie przepis.

2018

2017

2016

2015